Project Management Office. Tworzenie - Funkcjonowanie - Ewolucja Mariusz Hofman

ISBN:

Published: 2012

Paperback

169 pages


Description

Project Management Office. Tworzenie - Funkcjonowanie - Ewolucja  by  Mariusz Hofman

Project Management Office. Tworzenie - Funkcjonowanie - Ewolucja by Mariusz Hofman
2012 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 169 pages | ISBN: | 7.40 Mb

Zarządzanie projektami systematycznie zyskuje na znaczeniu i rozwija się dynamicznie. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną wiedzę projektową. Powoduje to potrzebę rozwoju fachowych rozwiązań zarządzania projektami w postaciMoreZarządzanie projektami systematycznie zyskuje na znaczeniu i rozwija się dynamicznie. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną wiedzę projektową. Powoduje to potrzebę rozwoju fachowych rozwiązań zarządzania projektami w postaci nowoczesnych instrumentów zarządzania.

Zarządzanie projektami, pomimo stosunkowo krótkiej historii, zgromadziło obszerną, wartościową wiedzę praktyczną, ale dorobek praktyczny poszczególnych zagadnień zarządzania projektami jest zróżnicowany. Jednym z zagadnień, które w ostatnim okresie cieszy się dużym zainteresowaniem specjalistów zarządzania projektami, jest organizacja i funkcjonowanie biur projektów (ang. Project Management Office PMO). Problematyka ta ma bogatą obcojęzyczną literaturę przedmiotu, natomiast w Polsce jest jeszcze stosunkowo słabo spopularyzowana.

Istnieje jeszcze deficyt wiedzy fachowej z tego zakresu na rynku wydawniczym w Polsce, a więc, biorąc powyższe pod uwagę, niniejszą publikację należy uznać za cenną inicjatywę. Praca obejmuje omówienie: projektów i ich miejsca w organizacji, biznesowego kontekstu realizacji projektów, zasad tworzenia PMO, najważniejszych aspektów i problemów praktycznych ich funkcjonowania. (Prof. dr hab. Michał Trocki, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Project Management Office. Tworzenie - Funkcjonowanie - Ewolucja":


brama-trebaczy.pl

©2008-2015 | DMCA | Contact us