Firma

Leasing samochodu

Zakładając swoją własną działalność gospodarczą, możemy czerpać bardzo wiele zysków dla nas i dla naszej rodziny. Nie musimy mieć żadnego specjalnego pomysłu na własną działalność gospodarczą, wystarczy, że zostaniemy ubezpieczycielem, np. sprzedając ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie komunikacyjne takie jak OC lub AC.

Jeśli nie interesuje nas praca za biurkiem to możemy otworzyć swój sklep- w zależności od naszej pasji. Jeśli interesują nas kosmetyki to możemy otworzyć małą drogerię- aktualnie bardzo popularne są sklepy z rzeczami do paznokci lub do pielęgnacji włosów. Nie mając specjalnych zainteresowań wystarczy, że otworzymy sklep spożywczy. Mając już otwartą własną działalność gospodarczą możemy kupić samochód na dogodnych warunkach leasingu. Umowy leasingowe są różne, dlatego musimy uważać co podpisujemy.

Jedne są korzystniejsze a drugie mniej. Leasing polega na tym, że kupujemy samochód, którego właścicielem jest bank. Nie jest to samochód, za który płacimy od razu. Miesięcznie musimy płacić jakąś ratę za używanie samochodu do banku. Po upływie określonego terminu możemy wykupić resztę samochodu i wtedy będziemy jego właścicielem.

Dodaj komentarz