Dom i ogród

Pomysły na sypialnię w stylu boho

Stając przed wyzwaniem, jakim jest urządzenie nowego mieszkania, większość z nas poszukuje inspiracji w katalogach sklepów meblowych, czy na stronach internetowych takich jak Pinterest lub Instagram. Nie sposób nie natknąć się tam na choć jedno zdjęcie wnętrza urządzonego w stylu boho. Ten rodzaj wystroju króluje w sypialniach nie od dziś. Jest wiele powodów, dla których na przestrzeni kilku ostatnich lat znalazł on wielu fanów. Jednym z nich jest z pewnością to, że daje on bardzo dużą swobodę.

Możemy wybierać wśród niezliczonych dodatków, wzorów i tekstur. Łatwo jest je łączyć i wymieniać, a za pomocą zaledwie kilku elementów nasza sypialnia stanie się miejscem, do którego chce się wracać. Wnętrze w stonowanych kolorach daje poczucie spokoju i łatwo można się w nim odstresować. Urządzenie sypialni w stylu boho może stać się także pretekstem do wypróbowania nowych rzeczy.

Plecenie makram czy łapaczy snów to popularne zajęcie wśród miłośników tworzenia czegoś z niczego. Innym pomysłem może być też odnawianie starych mebli. Nieodłącznym elementem mieszkań w stylu boho są rośliny. Jeśli nie jesteś ekspertem w ich pielęgnacji możesz postawić na suszoną trawę pampasową. Aby dodać twojej przestrzeni elegancji, wybierz złote dodatki, np. ramy do luster.

Dodaj komentarz